Російські куратори в черговий раз довели свою причетність до створення фейкових республік на Донбасі.

Як повідомляє блогер Dəηtön, провідати терористів вирішив депутат від Державної Думи РФ, член партії "Родина" Олександр Журавльов.

Блогер надав фотографії, на яких російський парламентарій в камуфляжі красується на території зруйнованих будівель.

Відомо, що бойовики влаштовують провокації на Донбасі останнім часом.

Також фотографію з Журавльовим опублікував глава адміністрації Куйбишевського району Іван Приходько. Чиновники в дружній атмосфері посміхаються в кадр.

Популярні новини зараз
Великий український банк закриває всі рахунки українців: хто може залишитись без грошей Батьки не хочуть здавати гроші, діти - плачуть: українка підняла важливу тему подарунків у школах та дитсадках Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Показати ще

Незважаючи на неодноразові "дружні приїзди" російських депутатів на окуповану територію Донбасу, офіційна позиція Росії полягає в тому, що вона абсолютно не причетна до конфлікту на території України.

Читайте також: Омбудсмен в шоці від побутових умов військових АТО (фото)

Нагадаємо, що вчора терористи вчинили 12 атак із "Градів" на населення пункт Красногорівка і Гірник.