Народний депутат України від "Опозиційного блоку" Ігор Шурма відмовився піднятися під час промови віце-спікера парламенту Андрія Парубія, присвяченої жертвам Голодомору.

Про це повідомив нардеп Ігор Гузь на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, Шурма єдиний у залі не вшанував пам'ять жертв.

"Покидьок Шурма принципово не встав зі свого робочого місця під час звернення до світової спільноти з приводу визнання Голодомору як геноциду українського народу", — написав нардеп.

Читайте також: Україна вшановує сьогодні День пам'яті жертв Голодомору

Популярні новини зараз
Жити стане легше, але треба потерпіти: пенсії обіцяють підвищити у 1,5-2 рази Маєте встигнути до 15 березня: "Ощадбанк" попередив всіх пенсіонерів Україна зможе відмовитися від графіків відключень світла: названі терміни Воду можуть вимкнути взагалі: комунальники готові до крайніх заходів
Показати ще

Нагадаємо, 28 листопада в Україні згадують про жертв Голодоморів, які організувала більшовицька влада у 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 роках.

У нашій країні від трьох Голодоморів у 20-му столітті загинуло від 4 до 10 мільйонів людей.