Кремль знервований "Східним партнерством" і обіцяє гостру реакцію

поділитись

Москва побачила у Східному партнерстві загрозу для себе і реагуватиме на його розвиток "гостро і принципово". Про це заявив речник російського МЗС Олександр Лукашевич, передає Польське Радіо.

За його словами, Кремль вважає, що Східне партнерство спрямоване проти Росії, і її влада буде "уважно стежити за тим, як проходитиме саміт Східного партнерства у Ризі" в травні.

"Однак, вже зараз стає зрозумілим те, що наша реакція буде досить гострою та принциповою, оскільки ми бачимо, на що направлене це партнерство і яких форм воно набирає з боку учасників цієї програми", – заявив Лукашевич.
"Мета цього партнерства, безумовно, має чітко виражене антиросійське спрямування", – підкреслив речник МЗС Росії.

Читайте також: Українці купують все більше квартир у Польщі -ЗМІ

21–22 травня у Ризі відбудеться саміт Східного партнерства за участі шести країн, на які поширюються ініціативи програми – Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України. Україна та Грузія розраховують, що під час цієї зустрічі їм запропонують безвізовий режим з ЄС.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У Міжнародному валютному фонді дали оцінку діям адміністрації американського президента
0
0
23:45 22.07.2018
Нагадаємо, що можливість придбати громадянство Австрії з'явилося в 1985 році
0
0
23:09 22.07.2018
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018