Порошенко і Нуланд поговорили про мир на Донбасі

поділитись

Президент Петро Порошенко і помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд сьогодні обговорили ситуацію на сході України і погодили подальші кроки щодо врегулювання конфлікту. Про це повідомляє прес-служба президента.

"Координація наших дій з США є життєво важливою", - зазначив президент.

Він наголосив, що Україна неухильно виконує Мінські домовленості і готова дотримуватися їх надалі. А також подякував Сполученим Штатам за підтримку України і допомогу в реалізації мирного процесу.

Президент розповів Вікторії Нуланд про поточну ситуацію на Донбасі, а також підкреслив, що просування реформ в Україні є невідворотним.

Зі свого боку помічник держсекретаря США ще раз підтвердила підтримку України на шляху реформ.

"Сполучені Штати залишаються надійним і відданим партнером України у впровадженні реформ, зокрема у боротьбі з корупцією та децентралізацією", - підкреслила Нуланд.

Крім цього, вона сказала, що метою візиту є обмін думками та інформування про результати візиту держсекретаря США Джона Керрі в Росію.

Читайте також: Штати хочуть приєднатись до "нормандського формату"

Нагадаємо, 12 травня державний секретар США Джон Керрі в Сочі провів зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним і міністром закордонних справ Сергієм Лавровим. Керрі назвав зустріч відвертою. На думку ж російської влади, прориву не сталося.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Кроме того, по его словам, в «Украинском формате» будут представлены будущие исполнители экономической программы партии «За життя»
0
0
18:02 18.07.2018
Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах
0
0
17:59 18.07.2018
Лідер "БЮТ" завжди неохоче коментувала подібні контакти
0
0
16:56 18.07.2018
Значно більшої шкоди економці та населенню країни завдає газова формула "Дюссельдорф+"
0
0
15:31 18.07.2018