Спецслужба запобігла створенню бази ісламських терористів в Україні

поділитись
Встановили 5 іноземців: двоє громадян РФ, один - з Узбекистану, а також по одному з Таджикистану і Казахстану

Служба безпеки розсекретила перевалочний пункт терористів "Ісламської держави" в Україні. Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник голови СБУ Маркіян Лубківський.

Він зазначив, що бойовики хотіли скористатися складною ситуацією в країні, коли всі сили спецслужб спрямовані на боротьбу з сепаратистами Донбасу.

"Встановили 5 іноземців: двоє громадян РФ, один - з Узбекистану, а також по одному з Таджикистану і Казахстану", - повідомляє Лубківський.

Деякі терористи з банди приїхали в Україну з Туреччини, решта членів злочинного угруповання потрапили в країну з Європи. У Києві вони чекали підроблених паспортів, щоб виїхати назад до Туреччини або Сирії.

Матеріал по темі: В "Ісламському державі" стратять за розведення голубів

Глава СБУ Валентин Наливайченко відзначив старання українських спецслужб у боротьбі зі світовим тероризмом.

"Здобувши гіркий, та разом з тим неоціненний досвід боротьби з терористами в Україні, ми добре розуміємо важливість подолання цього глобального зла. І не так важливо, як він називається: російський, ісламський або будь-який інший", - зазначив він.

СБУ вирішила трьом злочинцям скоротити термін перебування в країні, а двох повернули на їхню батьківщину.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Кроме того, по его словам, в «Украинском формате» будут представлены будущие исполнители экономической программы партии «За життя»
0
0
18:02 18.07.2018
Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах
0
0
17:59 18.07.2018
Лідер "БЮТ" завжди неохоче коментувала подібні контакти
0
0
16:56 18.07.2018
Значно більшої шкоди економці та населенню країни завдає газова формула "Дюссельдорф+"
0
0
15:31 18.07.2018