Невідомі знову осквернили могилу Бандери у Мюнхені

поділитись
Могилу Бандери цього року вандали розмальовували вже двічі - взимку і навесні. А в серпні торік невідомі противники Бандери її навіть підірвали

У Мюнхені невідомі вандали залишили провокаційні написи на могилі лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери. Про це у Facebook повідомив журналіст Дмитро Лиховій.

"Черговий акт вандалізму на могилі Степана Бандери в Мюнхені. Згори на хресті – типу дата найкривавішого дня волинської різанини, знизу – напис "Львів польський", що нібито має схиляти нас до думки, що могилу розмалювали поляки. Але "знамя побєди", - написав Дмитро.

У МЗС цю інформацію спростували.

"Після появи в соціальних мережах інформації про осквернення могили наш генконсул у Мюнхені Вадим Костюк відвідав місце поховання, там все нормально", - повідомила керівник прес-служби Міністерства закордонних справ Альона Ващенко.

Читайте також: Британці намагались пограбувати Освенцим

Нагадаємо, що надгробну плиту на могилі лідера ОУН Степана Бандери у Мюнхені цього року вандали розмальовували вже двічі - взимку і навесні. А в серпні минулого невідомі противники Бандери її навіть підірвали, після чого в листопаді пам'ятник все ж таки відновили.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Питання про можливу політичну кар'єру зірці поставили після її зустрічі з президентом Дональдом Трампом
0
0
20:58 17.06.2018
Громадянин зобов'язаний протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ
0
0
18:34 17.06.2018
Метою поїздки актриси в Мосул було надання гуманітарної допомоги нужденним
0
0
14:00 17.06.2018
Дональд Туск зробив гучну публічну заяву і назвав ім'я лідера пропутінського політичного табору в Європі
0
0
12:21 17.06.2018
Екс-радник президента України - втікача Віктора Януковича Пол Манафорт всіляко намагався стати частиною особистого життя
0
0
11:45 17.06.2018