Петро Порошенко нагородив голову Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня . Нагородження відбулося з нагоди Дня Конституції України.

Про це повідомляє сайт президента.

З цього приводу у соціальних мережах піднялася хвиля обговорювань, адже пан Охендовський був призначений на посаду голови ЦВК за квотою Партії регіонів.

Читайте також: Імунітет із судді Чернушенко знімуть вже наступного тижня - Порошенко

Нагадаємо, що Михайло Охендовський почав свою кар'єру у ЦВК в лютому 2004-го року: тоді він був призначений на посаду члена Центральної виборчої комісії України. На виборах восени 2004 року Охендовський представляв інтереси ЦВК у Верховному Суді України, після чого почалася Помаранчева революція і було оголошено повторне голосування. Головою Центральної виборчої комісії України Охендовський був призначений 6 липня 2013-го року.

Популярні новини зараз
ЗСУ утилізували найкращого пілота росії: рік тому над Червоною площею, а тепер вирушає додому в пакеті Росіянка припхалася до Австрії принижувати українок: розплата не забарилася і тільки почалася Олег Жданов прокоментував казки пропагандистів про знищене ППО в Україні: вміють лише малювати свої перемоги Українців неприємно здивували оновленими цінниками на хліб: такого ще не було за останні 5 років
Показати ще