Після того, як керівництвом Госавіаслужби зацікавилася прокуратура, главу відомства Дениса Антонюка усунули від обов'язків.

На сайті уряду опублікували текст розпорядження: "Усунути Антонюка Дениса Юрійовича від виконання повноважень за посадою голови Державної авіаційної служби України до завершення службового розслідування".

Читайте також:Рада відправила у відставку міністра екології Шевченка

Нагадаємо, 27 червня президент ініціював розслідуванні відносно діяльності Антонюка. Також заявив про усунення його з посади на час розслідування.

А першого липня парламентський комітет з питань транспорту направив в ГПУ матеріали про діяльність керівництва Госавіаслужби. Там впевнені, що служба монополізувала ринок авіаперевезень в країні.

Популярні новини зараз
За дрібну помилку — мінус 20% пенсії: літнім українцям запровадили штрафи ТЦК не мають права вимагати: омбудсман пройшовся по вуличним рейдам з мобілізації "Такого в історії не було": експерт назвав міста, на які наступатиме армія росії Українки отримають підвищені пенсії незалежно від стажу
Показати ще