Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що близько двох тисяч росіян присутні в терористичному угрупуванні "Ісламська держава".

"Наші представники у своїх останніх інтерв'ю називали дві тисячі осіб, але це, за нашими оцінками, включає в себе кілька сотень колишніх і нинішніх російських громадян, які виїхали на постійне місце проживання до Європи", - заявив він.

Також Лавров додав, що російський уряд робить все можливе щоб відстежувати бойовиків, які підтримують ісламський екстремізм.

"Не можна намагатися використовувати із кон'юнктурною метою ті чи інші аномальні ситуації, коли комусь здається, що терористи у якійсь країні можуть бути тимчасовими попутниками і можуть бути використані для того, щоб усунути неугодні режими", - заявив Лавров.

Читайте також: У Туреччині закликають до вбивства геїв

Популярні новини зараз

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Настя Каменських оголила ніжки на премії YUNA 2021, Потап не стримався: "Богиня"

Go_A втратили солістку перед виступом на "Євробаченні 2021": хто замінить українську співачку

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

За офіційними даними Пентагону, на території Донецької та Луганської областей воюють близько 12 тисяч російських військовослужбовців та найманців.

Ісламська Держава створена 15 жовтня 2006 року як "Ісламська держава Іраку". Метою угрупування є створення ісламського халіфату в Іраку із порушенням кордонів. Терористична організація вважається одною з найнебезпечніших у світі.