Саакашвілі призначив позаштатним радником екс-міністра Шевченка

поділитись
Я візьму участь в команді Саакашвілі в якості позаштатного радника і займуся сприянням в реалізації інвестиційних проектів - Шевченко

Міхаїл Саакашвілі призначив екс-міністра екології Ігоря Шевченка своїм позаштатним радником. Новий радник вже відрапортував про результати виконаної роботи.

Про це колишній міністр написав на своїй сторінці в Facebook.

"Ми домовилися, що я візьму участь в команді Саакашвілі в якості позаштатного радника і займуся сприянням в реалізації інвестиційних проектів, які планують або вже почали реалізовувати в Одеській області. Буду допомагати в залученні нових інвесторів та організацію нових інвестиційних проектів, допомагати одеському бізнесу у взаємодії з центральними органами влади в Києві та сприяння у вирішенні їхніх проблем на національному рівні ", - написав Шевченко у своєму пості.

Читайте також: Саакашвілі обізвав Філатова "рейдером" і "накачаним виродком" (відео)

Також під час свого візиту до Одеси Шевченко взяв участь у засіданні Ради інвесторів Одеської області на чолі з Міхеїлом Саакашвілі і зустрівся з рядом інвесторів.

"Також представив губернатору інвестора з новим проектом на $ 100 млн доларів і домовився про проведення в серпні автопробігу електромобілів Київ-Одеса-Білгород-Дністровський за участю губернатора", - зазначив екс-міністр екології.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Адвокат президента-втікача підтвердив його повернення
0
0
22:16 17.01.2018
Порошенко розповів про допомогу США
0
0
22:00 17.01.2018
Українці звернули увагу на розкішний інтер'єр "буди" Луценка
0
0
20:20 17.01.2018
Україна гідна мати українського Президента
0
0
19:13 17.01.2018