Саакашвілі призначив позаштатним радником екс-міністра Шевченка

поділитись
Я візьму участь в команді Саакашвілі в якості позаштатного радника і займуся сприянням в реалізації інвестиційних проектів - Шевченко

Міхаїл Саакашвілі призначив екс-міністра екології Ігоря Шевченка своїм позаштатним радником. Новий радник вже відрапортував про результати виконаної роботи.

Про це колишній міністр написав на своїй сторінці в Facebook.

"Ми домовилися, що я візьму участь в команді Саакашвілі в якості позаштатного радника і займуся сприянням в реалізації інвестиційних проектів, які планують або вже почали реалізовувати в Одеській області. Буду допомагати в залученні нових інвесторів та організацію нових інвестиційних проектів, допомагати одеському бізнесу у взаємодії з центральними органами влади в Києві та сприяння у вирішенні їхніх проблем на національному рівні ", - написав Шевченко у своєму пості.

Читайте також: Саакашвілі обізвав Філатова "рейдером" і "накачаним виродком" (відео)

Також під час свого візиту до Одеси Шевченко взяв участь у засіданні Ради інвесторів Одеської області на чолі з Міхеїлом Саакашвілі і зустрівся з рядом інвесторів.

"Також представив губернатору інвестора з новим проектом на $ 100 млн доларів і домовився про проведення в серпні автопробігу електромобілів Київ-Одеса-Білгород-Дністровський за участю губернатора", - зазначив екс-міністр екології.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018
Італійська опозиція знайшла потрібні слова і розкритикувала одіозного міністра
0
0
13:42 22.07.2018
"А де ж реальні справи? Коли ви нарешті виконайте вашу знамениту обіцянку"
0
0
11:36 22.07.2018