В "Українському виборі" спростували зв'язок з перерахованими главою СБУ громадськими організаціями

поділитись
У виконкомі організації наголосили: громадський рух "Український вибір - Право народу" не підтримує жодних стосунків і з перерахованими главою СБУ громадськими організаціями

"Вчорашня заява глави СБУ Василя Грицака про те, що координатором в регіонах, які здійснюють протиправну діяльність, мета якої -" прихована федералізація ", є" колишній член "Українського вибору" пан Золотарьов ", - це чистої води інсинуація. Ми уповноважені заявити: вищевказана особа ніколи не перебувала в рядах нашого Руху, не була його активістом і апріорі не могло вести ніяких переговорів або координувати дії від імені "Українського вибору". Така заява опублікована на сайті Руху.

У виконкомі організації наголосили: громадський рух "Український вибір - Право народу" не підтримує жодних стосунків і з перерахованими главою СБУ громадськими організаціями, не підписував з ними договорів про співпрацю і не вели спільну діяльність.

"Для співробітників СБУ встановити цей факт не представляло ніяких труднощів. Залишається припустити, що або главу СБУ, який зробив таку заяву, ввели в оману, або звинувачення на адресу "Українського вибору - Права народу" є продовженням кампанії по дискредитації нашого Руху ", - припускають в русі.

У виконкомі організації також нагадали, що "Український вибір" відстоює ідею федеративного устрою України відкрито, в рамках правового поля України, виключно в інтересах країни і народу.

"... Оскільки ми переконані: в нинішніх умовах це єдиний спосіб подолати культурні, ментальні, економічні відмінності між регіонами," зшити країну ", зберігши її територіальну цілісність і об'єднавши народ ... Ми говоримо про це відкрито, не приховуючи свою позицію і не змінюючи її в залежно від політичної кон'юнктури ", - йдеться в заяві.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.03.2018
"Людина, що показувала середній палець російській владі з тюремної клітки, здатна показати його і українській", - Мостова
0
0
21:48 24.03.2018
Стало відомо, як справи у затриманої Надії Савченко
0
0
19:33 24.03.2018
Відразу був організований пошук літального апарату
0
0
17:05 24.03.2018
Він був членом "Партії регіонів", але потім швидко змінив свої політичні погляди
0
0
15:19 24.03.2018