Президент України Петро Порошенко домовився про зустріч із президентом Європейської Ради Дональдом Туском. Вони проведуть переговори у четвер, 30 березня, на Мальті.

Про це повідомили на офіційному сайті Євроради.

Відомо, що зустріч Порошенка і Туска відбуватиметься в рамках саміту Європейської народної партії. Президент Євроради проведе двосторонні переговори з українським лідером о 10:45, після чого виступить на розширеному саміті.

Нагадаємо, наприкінці минулого року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів телефонні переговори із Туском. Дипломати обговорили питання запровадження безвізу для України.

Як повідомляв портал "Знай.ua", рішення Європейської комісії щодо надання Україні макрофінансової допомоги в розмірі 600 мільйонів євро є остаточним.

Популярні новини зараз
Пенсії, субсидії та нові види допомоги: що буде з соцвиплатами у 2026 році Пенсії, соцвиплати та субсидія: яку допомогу можна отримати у 2026 році "Досить повчати вчителів!": педагог рознесла батьків, які критикують школи ТЦК змінює тактику: кого мобілізують прямо з вулиці
Показати ще