Президент України Петро Порошенко впевнений, що літак Ан-132Д є унікальним прикладом в історії української авіації по співпраці з країнами-членами НАТО.

З такою заявою він виступив з нагоди першого польоту Ан-132Д.

Порошенко підкреслив, що пишається своїми співвітчизниками, працівниками заводу Антонова, а також багатьох інших українських виробництв, які зроблять все, аби запустити Ан-132Д в серію.

"Сьогодні ж сталося головне – наш літак піднявся в небо. Я бачив, як переживали і головний конструктор, й інженери, і керівництво. Бачив, як голосно аплодували, коли сказали, що вже є пробіг, літак приземлився і все добре", - зазначив глава держави.

Порошенко також розповів, що на цей момент в країні ведеться інтенсивна робота над імпортозаміщенням, щоб "відкрити потужну дорогу в небо" для ще однієї української гордості – Ан-178.

Популярні новини зараз

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Показати ще

Як звернув увагу президент, завдяки цьому новий АН зможе зайняти гідне місце на ринку, а Україна швидко і ефективно посилить своє представництво на міжнародній як потужний і надійний партнер.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", демонстраційний зразок Ан-132Д здійснив перший політ на київському аеродромі "Святошин".