Президент України Петро Порошенко заявив, що російська агресія на окупованих територіях найближчим часом не припиниться, адже у Кремлі розраховують затягнути протистояння і постійно створювати нові загрози.

Про це повідомляє УНІАН.

Глава держави відзначив, що з цією метою агресор залучає все більше військових, тому українська сторона повинна також збільшити присутність кваліфікованих кадрів, які можуть дати гідну відсіч ворогу.

Порошенко нагадав про великий досвід ведення боїв підрозділами ЗСУ і відзначив, що успіх операцій залежить передусім від керівника: якщо офіцер володіє необхідними навиками і чітко усвідомлює можливий результат, то він може "стати центральною фігурою".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що для поповнення лав терористичної організації "Сомалі", керівником якої свого часу був покійний бойовик "Гіві", Росія відправляє професійних чеченських кадровиків.

Популярні новини зараз
ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію Одна з країн ЄС масово депортує українців: кого відправляють додому ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
Показати ще