Таксі Бориспільського аеропорту віддадуть новій поліції

поділитись
Вирішили автомобілі Sky Taxi передати новій поліції та транспортної інспекції. Це наш внесок у побудову нового правопорядку в державі

Керівництво міжнародного аеропорту "Бориспіль" вирішило передати автомобілі збиткової компанії Sky Taxi у власність нової поліції та автоінспекції, повідомляють у прес-службі аеропорту.

"Вирішили автомобілі Sky Taxi передати новій поліції та транспортної інспекції. Це наш внесок у побудову нового правопорядку в державі", - розповів керівник аеропорту Євген Дихне.

Наприкінці 2014 року підприємство Міністерство інфраструктури ліквідувало підприємство Sky Taxi через збитковість. Водіїв автомобілів також звільнили.

Проект Sky Taxi розпочався у грудні 2011 року. Специфікою підприємства була доставка пасажирів із Києва до Борисполя та у зворотньому напрямку. Автомобільний парк підприємства нараховував 110 машин Hyundai Sonata.

Читайте також: НБУ пустив в Україну міжнародні платіжні системи

Передання автівок новій поліції є частиною фінансового плану підприємства, який узгоджено спільно з Кабміном України. У фінплані також зазначений пункт збільшення зарплатного фонду підприємства на 15%.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Українцям потрібно уважніше ставитися до валюти
0
0
01:22 25.06.2018
Не сплачувати комуналку більше не вийде
0
0
00:16 25.06.2018
Стихія найбільше вдарила по Центральному району міста
0
0
23:29 24.06.2018