Учора бойовики провели кілька невдалих атак на позиції сил АТО. Лікарні та морги переповнені, повідомили в групі "Інформаційний спротив".

Внаслідок контратак українських збройних сил, бойовики залишили позиції біля Брянки у Донецької області, а також були відкинуті від Станиці Луганська.

"В результаті бойових дій на Дебальцівському плацдармі російсько-терористичні війська зазнали серйозних втрат. У Красному Лучі та Антрациті всі медичні установи переповнені, у Сніжному відсутні препаратів та гостра нестача медичного обладнання. У Донецьку морги перестали обслуговувати цивільне населення через відсутність місць", - повідомив "Інформаційний спротив".

Волонтер Юрій Касьянов також повідомив про знищення колони з бронетехнікою і живою силою супротивника на підступах до Дебальцевого.

"Пересування колони зафіксувала наша добровільна агентура – патріоти України, що ризикують своїм життям без нагород, звання, статусів і грошей. Ніхто не знає їхніх справжніх імен. Вони дають точні координати. Завдяки їм танки, бехи та вантажівки ворога накрила артилерія", - написав Касьянов у своєму Facebook.

За даними "Інформаційного спротиву", біля в'їзду в Донецьк в районі Київського проспекту помітили прибуття бронегрупи російсько-терористичних військ. Це до 10 танків, 18 БТР і БМП, кілька знарядь МТ-12 і 120-мм мінометів, до 10 вантажних авто, укомплектованої російськими військовослужбовцями неслов'янської зовнішності. В тому районі провели насильницьку "евакуацію" населення, вже відзначені випадки мародерства з боку прибулих військовослужбовців РФ.

"По позиціях російсько-терористичних військ в районі Брянки та Стаханова завдано удару української артилерії. В результаті чого накрили ряд військових об'єктів супротивника, включаючи один з пунктів управління. Противник залишив ряд позицій в районі Брянки", - повідомив Дмитро Тимчук.

Міністерство оборони України повідомило про важкі обстріли зі сторони бойовиків вдовж всієї лінії протистояння, переважно по житловим кварталам.

"Нехтуючи будь-якими правилами ведення бойових дій, злочинці знову обстрілювали населені пункти, де живуть мирні люди. Вкотре "Гради" терористів "накривали" селище Піски, вогонь по якому не припиняється ні вдень, ні вночі", - зазначають у міністерстві.

Прес-центр оперативного командування "Північ" повідомив про невдалу атаку на позиції українських військових в районі Станиці Луганської о першій ночі.

"Завдяки налагодженій взаємодії між підрозділами, вчасно та результативно застосованій артилерії, використанню всіх наявних вогневих засобів, бойовикам було нанесено вогневе ураження. Понісши відчутні втрати, бойовики змушені були тікати до своїх позицій, залишивши на полі бою своїх "200" та "300", - зазначили у "Півночі".