Роботодавці України мають загальну заборгованість перед працівниками на суму два мільярди гривень, повідомив в інтерв'ю "5 каналу" міністр соцполітики Павло Розенко.

Міністр запевнив, що зараз багато компаній використовують війну на Донбасі як аргумент для невиплати винагороди.

"На сьогоднішній день заборгованість по заробітній платі в цілому по Україні вже майже досягла позначки в 2 млрд гривень. Це негативний процес, коли порушується основне соціальне право працюючого українця, коли людина відпрацьовує свій робочий час, але не отримує зарплату" - зазначив Розенко.

Державна служба статистики нещодавно оприлюднила данні щодо доходів українців. У порівнянні з минулим роком в Україні заробляють на 26,3% менше. Найбільша середня зарплата у Києві - 6 779 гривень, найменша на Тернопільщині - 3 193 гривні.

Читайте також: "Збитковість наших шахт -250 млн. грн щомісяця" – Демчишин

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять підвищені пенсії: буде більше вже у травні Дощ, вітер та заморозки: яка погода чекає на Україну найближчими днями Банальна помилка залишить без пенсії: ПФУ попередив літніх українців Затримання чи повістка: юрист пояснив, чим завершиться зустріч з ТЦК
Показати ще

Нещодавно прем'єр Яценюк повідомив, що уряду необхідні 12 млрд гривень для індексації зарплат вже у цьому році.