"Харківська хунта" продовжує боротьбу з наркоточками (фото, відео)

поділитись
Деякі громадяни схвально поставилися до цієї "акції", висловлюючи вдячність і розуміння справи

[gallery]

Вчора в Орджонікідзевському районі активісти з "Сотні лева", Ультрас, "Правого сектору" та інших патріотичних організацій Харкова здійснили черговий рейд на дві точки збуту маку, призначеного для приготування так званої "ширки". Про рейді повідомляє "Харківська Хунта" на своїй сторінці в Facebook.

Кіоски, в яких продавали виключно кондитерський мак, перебували у вільному доступі просто посеред ринку. На одному кіоску була розміщена інформація для постійних клієнтів про те, де можна роздобути розчинник. У самому кіоску було близько трьох ящиків маку.

Читайте також: На Хмельниччині екс-міліціонерів засудили за торгівлю наркотиками

Друга точка мала "більш вишуканий сервіс", оскільки в комплекті з маком вже йшов розчинник. Дивне поєднання для кондитерського маку. У даному кіоску, який знаходився на сусідньому ринку, активісти знайшли близько п'яти мішків зілля.

"Деякі громадяни схвально поставилися до цієї "акції", висловлюючи вдячність і розуміння справи. Комусь були необхідні пояснення, оскільки не всі обізнані про подібні речі. Були й такі, які звинувачували активістів у скоєнні безладу і мародерства", - розповідає "Харківська Хунта" про реакцію жителів району на антинаркоманску компанію активістів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Голод і розруха - ще не найстрашніше, що можна тут побачити
0
0
17:05 17.01.2018
Історія, в яку складно повірити. Але тим не менш, вона цілком реальна
0
0
16:55 17.01.2018
Людей стає все більше з кожною хвилиною
0
0
16:42 17.01.2018
Чиновники повинні відновити пенсійні виплати
0
0
16:19 17.01.2018