Двісті людей протестували вчора біля штаб-квартири ОБСЄ у Луганську проти роботи місії.

Про це пише Громадське.ТБ.

"На даний момент ми не збираємось зменшувати кількість спостерігачів незважаючи на те, що організовані протести, а також акти насилля, продовжуються проти нас і нашої власності. Я також хотів би звернути вашу увагу на сьогоднішній протест у Луганську, де зібралося близько 200 людей. Схожий на той, який я бачив цього четверга (6 серпня ) в Донецьку", - розповів заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг.

Читайте також: "Ми підтримуємо лише мирні протести" - замкерівника місії ОБСЄ

За його словами, цей протест був добре організований, проте мирний, як і попередній Донецьку.

Популярні новини зараз
Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Показати ще

"Ми намагалися говорити з протестувальниками, але в обох випадках з представниками місії ОБСЄ відмовились спілкуватись напряму", - додав Хуг.

Згідно інформації, місія не проти мирних протестів.

"Дуже важливо, аби мирні жителі мали змогу висловити своє ставлення до конфлікту, що розгортається", підсумував чоловік.

Він повідомив, що "місіонери" ОБСЄ готові розмовляти із такими людьми.