У селі Борівське Сєвєродонецького району Луганської області закінчила життя самогубством 14-тирічна дівчина.

Про це пише видання "Остров" із посиланням на прес-службу МВС України у Луганській області.

"До Сєверодонецького міськвідділу міліції надійшло повідомлення від диспетчера швидкої медичної допомоги про те, що в будинку по пров. Пушкіна с. Борівське покінчила життя самогубством шляхом повішення неповнолітня дитина", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Мера Коктебеля знайшли повішеним

Згідно інформації, після виїзду на місце події співробітники слідчо-оперативної групи виявили труп 14-річної дівчинки.

Популярні новини зараз
Податкова зазирне у ваші рахунки: що насправді хоче влада Пенсіонери мають право на додаткові 940 гривень: хто може збільшити свою пенсію Пенсійні надбавки у червні: які доплати отримають пенсіонери Ліміт на пенсію в Україні: громадянам нарешті відповіли, чому обмежують виплати
Показати ще

Вона проживала разом зі своєю бабусею 1966 року народження, яка була її опікуном.

Труп не має зовнішніх ознак насильницької смерті. Його направили до моргу.

Нагадаємо, вранці 7 серпня знайшли повішеним голову селищної адміністрації Коктебеля Ростислава Сторожика у ванній котеджу, де він проживав.

"Ми думаємо, що його все-таки повісили, бо він вчора ввечері ще вів активну діяльність, ходив з начальником поліції і явно не збирався вішатися. Я думаю, це не просто самогубство, там буде кримінальна справа", - відзначило джерело з оточення мера.

Повідомляється, що Сторожик проживав в одному з котеджів пансіонату "Примор'я".