Нові блокпости, побудовані за стандартами НАТО, - легкі і мобільні. Зібрати таку конструкцію під силу команді з чотирьох-п'яти чоловік.

Про це розповів координатор програми реконструкції блокпостів Ігор Стокоз.

У мішки, які захищають від куль і осколків, засипається пісок або грунт. Далі їх розкладають щільно один до одного по периметру металевої конструкції.

Сам каркас виготовлений з високоміцного і вузького матеріалу. З одного боку погнути таку конструкцію досить проблематично, з іншого - кулі, потрапляючи в метал, грузнуть там і не завдають шкоди захисникам блокпоста.

Читайте також: На блокпосту під Волновахою наливають чай з дореволюційного самовару

Популярні новини зараз
ТЦК почнуть масово штрафувати чоловіків у червні: хто у зоні ризику На інвалідність не зважатимуть: коли ТЦК може мобілізувати Ліміт на пенсію в Україні: громадянам нарешті відповіли, чому обмежують виплати По 4500 грн на кожного члена сім'ї: українцям підказали, як отримати допомогу у 2025 році
Показати ще

Вести оборону на блокпосту можна по всьому периметру, тобто вкругову. Це відрізняє нові, "НАТОвські" блокпости від вітчизняних. Останні більш громіздкі і мають бійниці тільки з боку найбільш ймовірного нападу противника.