У Харкові пограбували кафедру Національного Університету

поділитись
Працівники кафедри сьогодні зранку виявили зникнення комп'ютеру. Зараз у міліції розглядають, яким саме чином реєструвати це правопорушення

З філологічного факультету Харківського університету імені Каразіна вкрали системний блок та інше комп'ютерне обладнання. Про пограбування повідомив міліції один із співробітників навчального закладу.

Працівники кафедри сьогодні зранку виявили зникнення комп'ютера. Зараз у міліції розглядають, яким саме чином реєструвати це правопорушення.

"На місці події працювала слідчо-оперативна група Дзержинського райвідділу та експерти-криміналісти. Встановлено, що зловмисники проникли в аудиторію, розташовану на першому поверсі, через вікно. Сума завданих вузу збитків наразі уточнюється", - розповіли в прес-службі Харківської обласної міліції.

Читайте також: На Донеччині посадовці видавали незаконні довідки переселенцям

Працівники університету розповіли, що комп'ютер вкрали саме із приймальної комісії кафедри, але вступна компанія не порушена, адже документи абітурієнтів там не зберігалися. Зараз в університеті продовжується вступ. Керівництво посилило систему охорони.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Активісти розібрали встановлену металеву конструкцію на Майдані
0
0
03:02 19.03.2018
Курс євро на продажу знизився
0
0
00:22 19.03.2018