Взимку можливі проблеми з постачанням газу та електроенергії

поділитись
зниження мінімально допустимої температури є свідченням того, що взимку не вистачить газу, а також – можливі перебої електроенергії у зв'язку з провалом заготівлі запасів вугілля

Цієї зими в України можуть бути проблеми з нестачею газу та постачанням електроенергії.

Про таке заявив, коментуючи пропозицію Кабміну знизити мінімально допустимі температури в квартирах українців з 18 до 16 градусів, голова "Спілки власників житла України" Олексій Кучеренко, повідомляє Апостроф.

Експерт вважає, зниження мінімально допустимої температури є свідченням того, що взимку не вистачить газу, а також – можливі перебої електроенергії у зв'язку з провалом заготівлі запасів вугілля. До того ж, Кучеренко припустив, що електричні мережі не зможуть забезпечити додатковий прогрів приміщень, коли після зниження температури в квартирах населення почне масово використовувати електронагрівальні прилади.

Водночас екс-міністр зазначив, що в багатьох країнах допускається більш низький температурний режим, ніж сьогодні в Україні.

"Але відмінність в тому, що, наприклад, в Німеччині це вирішила не Меркель, а самі люди - виходячи зі своїх фінансових можливостей і високих цін на енергоресурси, вибирають собі температурний режим, аж до того, що регулюють температуру в різних кімнатах", - сказав він.

Читайте також: Кабмін знизить мінімальну температуру опалення квартир

Нагадаємо, Україна запускає поїзд по ділянці "Майорське-Микитівка", що буде буде вивозити вугілля з Донбасу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У соцмережах активно діляться записами
0
0
14:35 19.03.2018
Експерт розповів, на скільки в Україні подорожчає бензин
0
0
14:20 19.03.2018
У соцмережах навіть не здивувалися черговому промаху
0
0
13:45 19.03.2018
Гройсман назвав число злісних неплатників аліментів, яких оголосили в розшук
0
0
13:28 19.03.2018