Харківських вчителів зі школи №136 очікує розслідування в СБУ і розгляд у Міністерстві освіти.

Скандал викликав їх візит до Білгорода, фото під портретом Путіна і знімки з георгіївськими стрічками.

Директор і кілька педагогів зі школи №136 поїхали на семінар з патріотичного виховання в Бєлгород, в школу №40.

"Ми розглядаємо нашу співпрацю як ковток свіжого повітря. І знаєте, якщо ми щось можемо зробити для дружби російського та українського народів, повірте, ми будемо це робити", - дав інтерв'ю білгородської газеті директор школи №136 з Харкова.

Екзальтована стаття з фотогалереєю була розміщена на сайті школи. Написала її Ольга Деркач, заступник директора з виховної роботи.

Фото з заходу в Бєлгороді, зокрема, "селфі" з директором білгородської школи під портретами Путіна і Медведєва, георгіївські стрічки на учасниках семінару та замітка в білгородської газеті викликали обурення харківських патріотів. З педагогами просять розібратися.

"Верховна Рада України визнає Росію країною-агресором, а ми їздимо "вчитися патріотизму"в Російську Федерацію!" - Екс-губернатор Ігор Балута обурився в Facebook.

Іван Варченко, депутат обласної ради ініціював розслідування інциденту в СБУ.

"Прошу відреагувати на інформацію щодо проросійської діяльності директора школи №136 Галини Рябоштан та її заступника Ольги Деркач, які переймали у російських колег" досвід дружби між народами "і" дихали свіжим повітрям "в Бєлгороді", - написав депутат у зверненні до Служби безпеки.