Столичний гурт заспівав "гімн ДНР" у Львові

поділитись

Київський гурт "Хамерман Знищує Віруси" презентував нову пісню разом із прихильниками на концерті у Львові. Композиція досить провокативного характеру і змісту.

Про це повідомляє видання Сultprostir.

Пісню виконали у "дворовому стилі" під акомпанемент акустичної гітари. Твір являє собою комічні куплети, де останній рядок кожної строфи аудиторія повторює слідом за виконавцем.

Читайте також: Українка стала обличчям світового бренду парфумів

У тексті так званого "гімну", багатому на згадки російських пропагандистських штампів та нецензурні вирази, перераховуються проблеми в економічній, соціальній, гендерній, релігійній та інших сферах, характерних для невизнаних "республік" Донбасу.

Київський гурт відрізняється ексцентричними костюмами та текстами повними різкого сарказму.

Особлива риса "Хамерманів" - гурт ніколи не виходить на сцену в одному і тому ж костюмі двічі, вони щоразу вигадують новий сценічний образ.

У Львові музиканти вийшли на сцену у костюмах "Російських солдатів Шредінгера", тримаючи в руках "духовні скрєпи". Саму подію назвали "Концерт для ППШ з оркестром".

Гурт досить рідко пише пісні на політичну тематику, проте торік вони відзначились виконанням власного "Гімну Криму" в прямому ефірі Hromadske.tv.

Обережно, ненормативна лексика (18+)

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Лікарі застерігають від такого вирішення проблем
0
0
23:28 17.01.2018
Обрушиться величезний масив снігу
0
0
23:20 17.01.2018
Бойовики встановили режим тиші на два дні
0
0
21:56 17.01.2018