На Львівщині починаються навчання із американцями

поділитись

Сьогодні у Львівській області починаються українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ "Фіарлес Гардіан - 2015".

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Церемонія відкриття відбудеться в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені Сагайдачного у селі Старичі Яворівського району.

Читайте також: Канада надасть бійцям АТО військову допомогу

У спільних навчаннях-тренінгах візьмуть участь 290 американських десантників 173-ї повітряно-десантної бригади армії США і 900 бійців Нацгвардії України.

"Три потоки з 300 нацгвардійців. Три потоки по 8 тижнів. Потім спільні навчання", - цитує УНІАН міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Планується, що в навчаннях візьмуть участь підрозділи Нацгвардії "Азов", "Батальйон ім. Кульчицького", "Ягуар", "Омега" та інші частини з Києва, Львова, Івано-Франківська, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Вінниці.

Американські інструктори навчать українців організовувати оборону, виявляти позиції бойовиків, надавати медичну допомогу і реагувати на обстріл.

Тим часом, військове керівництво Литви відвідає Україну. Міністр оборони Литви Юозас Олекас і головнокомандувач Збройними силами генерал-майор Йонас Вітаутас Жукас сьогодні прибувають із офіційним візитом до України.

Представники Литви і України обговорять ситуацію з безпекою в Україні, потреби України в допомозі Литви та інших країн Заходу, реформування і модернізацію системи державної оборони, прогрес в реалізації проекту тристоронньої військової бригади Литви, Польщі та України.

Литовці також привезуть партію медичних засобів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Лікарі застерігають від такого вирішення проблем
0
0
23:28 17.01.2018
Обрушиться величезний масив снігу
0
0
23:20 17.01.2018
Бойовики встановили режим тиші на два дні
0
0
21:56 17.01.2018