У Харківській області прикордонники затримали громадянина Росії, який мав намір потрапити на територію України для дестабілізації політичної обстановки. Інцидент стався в пункті пропуску "Гоптівка". Про це йдеться на сайті Держприкордонслужби України.

"Чоловік прямував через кордон пішки. Під час проходження паспортного контролю у прикордонного наряду виникли сумніви щодо дійсності мети поїздки громадянина Росії в Україну", – йдеться у повідомленні.

У результаті перевірки у нього знайшли комплект медикаментів, речі першої необхідності, одяг, топографічні карти в електронному вигляді, ксерокопію військового квитка, а також записник з номерами телефонів, в якому було зазначено "Міністерство працевлаштування ДНР" та "Міністерство ДНР".

"39-річному росіянину заборонили в'їзд на територію України терміном на 3 роки та повернули в зворотному напрямку", – резюмує Держприкордонслужба.

Читайте також: Зі Львова до "ДНР" намагалися провезти контрабандний папір для сигарет

Як повідомлялося, 20 квітня СБУ затримала в Дніпропетровську бойовика, який готував диверсії. Також 7 квітня на Луганщині прикордонники викрили диверсійно-розвідувальну групу терористів, яка мала намір перетнути лінію розмежування.