На околиці Шостки Сумська область рятувальники знайшли озеро з аміаку і сірки. Місцеві жителі помітили сліди коричневої рідини на дорозі і по ньому знайшли місце витоку.

Про це повідомляє сайт ДСНС у Сумській області.

30 квітня рятувальникам Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в місті Ромни надійшло повідомлення про те, що у Шостці по вулиці Фабричній на автошляху виявлено розлив до 2 км невідомої речовини з різким хімічним запахом.

Читайте також: У Шостці на дорозі розсипали невідому хімічну речовину

На місце одразу було направлено 35 фахівців підрозділу радіаційного, хімічного та біологічного захисту, а також 4 одиниці спецтехніки. Рятувальники здійснили хімічну розвідку та провели роботи з дегазації місцевості, де стався розлив речовини з різким хімічним запахом.

Працівники ДСНС запевнили, що наслідки цієї резонансної події будуть повністю ліквідовані та вони не несуть загрози для навколишнього середовища та здоров'я населення.

Правоохоронці з'ясовують всі обставини справи та хто зливав отруту у водойму. Висновки про склад речовини надасть харківська лабораторія.

"Зібрано в даний час 270 тонн речовини, в даному випадку це грунт, по можливості забруднений. Було визначено, що в повітрі є пари аміаку, сірки і тому подібні", - сказав Олександр Калін, начальник департаменту з надзвичайних ситуацій Сумської ОДА телеканалу "Україна".