На Сумщині рятувальники знайшли отруєне озеро (фото)

поділитись
Рятувальники з'ясовують, хто зливав у водойму аміак і сірку. Кажуть, що наслідки повністю будуть ліквідовані, а винні покарані

[gallery]

На околиці Шостки Сумська область рятувальники знайшли озеро з аміаку і сірки. Місцеві жителі помітили сліди коричневої рідини на дорозі і по ньому знайшли місце витоку.

Про це повідомляє сайт ДСНС у Сумській області.

30 квітня рятувальникам Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в місті Ромни надійшло повідомлення про те, що у Шостці по вулиці Фабричній на автошляху виявлено розлив до 2 км невідомої речовини з різким хімічним запахом.

Читайте також: У Шостці на дорозі розсипали невідому хімічну речовину

На місце одразу було направлено 35 фахівців підрозділу радіаційного, хімічного та біологічного захисту, а також 4 одиниці спецтехніки. Рятувальники здійснили хімічну розвідку та провели роботи з дегазації місцевості, де стався розлив речовини з різким хімічним запахом.

Працівники ДСНС запевнили, що наслідки цієї резонансної події будуть повністю ліквідовані та вони не несуть загрози для навколишнього середовища та здоров'я населення.

Правоохоронці з'ясовують всі обставини справи та хто зливав отруту у водойму. Висновки про склад речовини надасть харківська лабораторія.

"Зібрано в даний час 270 тонн речовини, в даному випадку це грунт, по можливості забруднений. Було визначено, що в повітрі є пари аміаку, сірки і тому подібні", - сказав Олександр Калін, начальник департаменту з надзвичайних ситуацій Сумської ОДА телеканалу "Україна".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Стихія поверне до Україні дощі, а в деякі частини країни імовірні навіть грози
0
0
13:15 25.05.2018
Якщо проект київського забудовника втілять у життя, то кількість проживаючих в селі збільшиться на десятки тисяч осіб
0
0
13:11 25.05.2018
Наразі він перейшов на сторону України та воює на передовій під Горлівкою
0
0
12:41 25.05.2018
Прес-секретар Держдепу назвала винного у збитті малайзійсько лайнера МН17 над Донбасом
0
0
12:27 25.05.2018
Адекватна відповідь Об'єднаних сил дозволила знищити дві гаубиці і артилерійський склад 3 омсбр
0
0
11:31 25.05.2018