Заступник глави Меджлісу оголосив голодування

поділитись
У справі Чийгози знайшлися свідки, які дають неправдиві свідчення. Активіста звинувачують в організації масових заворушень під стінами кримського парламенту

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза оголосив голодування через те, що його перевели в карцер. Про це у своєму Facebook повідомляє в середу кримський історик Гульнара Бекірова.

Кримські татари вважають, що процес проти їхнього представника політизований і зводиться до надуманих звинувачень. Про такий поворот подій повідомила також дружина Ахтема Чийгози Ельміра Аблялімова.

Читайте також: У Києві відзначать кримськотатарське свято Хидирлез

Заступник голови Меджлісу Наріман Джеляль розповів, що в справі Чийгози знайшлися свідки, які дають неправдиві свідчення проти кримського татарина. Його звинувачують в організації масових заворушень під стінами Верховної Ради Криму 26 лютого 2014. Окупаційна влада півострова судить кримського татарина за події, які відбувалися ще до анексії.

Нагадаємо, що Чігойзу затримали в січні, йому інкримінують участь в незаконних мітингах, вчинення насильства проти "Самооборони Криму". Його залишили у в'язниці до 19 травня.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.02.2018
Роботи планують почати вже навесні
0
0
19:43 19.02.2018
Населення України може зменшитися на 6 мільйонів
0
0
18:56 19.02.2018