У Ленінградській області козача громада відкрила пам'ятник президенту Росії Володимиру Путіну. Про це повідомили місцеві ЗМІ.

За задумом автора пам'ятника Путін зображений на манер римських імператорів - в тозі, з гербом країни на медалі і з лавровим вінком. Вінок, правда, може зніматися, і козаки вирішили обійтися без нього.

"Так він все-таки наш, росіянин, а з вінком ну зовсім як римлянин буде", - зазначив козачий отаман. За його словами, як тільки дозволять кошти, бюст зроблять в два рази більшим і цього разу віділлють у бронзі. Наразі пам'ятник зроблено зі штучного синтетичного матеріалу.

Ідея пам'ятника для Володимира Путіна виникла в отамана після анексії Криму, яку він іменує "поверненням наших російських земель" і порівнює з падінням Берлінської стіни.

Іншими варіантами зображення російського президента були Путін у військовій формі з пілоткою на голові, а також Путін в шапці Мономаха.

Читайте також: У Ризі "розіп'яли" Путіна

На відкритті був присутній культовий виконавець шансону Стас Барецький. Він так описав дії Путіна в Криму:

"Путін сам з 90-х, такий "браток","віджав" Крим по-пацанськи і правильно зробив. У 90-ті так і робили - якщо у когось фірма стоїть, не працює або, навпаки, працює добре", - сказав він.