Сьогодні Нацбанк підняв офіційний курс долара на 13 копійок до 20,69 грн. Обмінники та банки продають валюту за 22,5 грн, купують за 21 грн. На міжбанківському ринку долар продають за 20,9 грн, а купують – за 20,7 грн.

"Незначні коливання будуть і надалі. Зараз економіка країни дуже слабка, через це попит на американську валюту завищений. Внаслідок попиту більшого ніж пропозиція готівковий курс тримається на рівні 21-22,9 гривень. Таким він буде до кінця місяця", - говорить "Знай" старший дослідник Інституту економічних досліджень Віталій Кравчук.

Матеріал за темою "Вартість долара залежатиме від військових дій на Сході" - експерт

Коли попит впаде на долар на 30-40%, американська валюта подешевшає на 2-3 гривні.

"Проте за умов військового конфлікту навряд чи це станеться. Навпаки, зберігається загроза, що через ймовірне загострення ситуації на Донеччині долар подорожчає", - каже експерт.

Популярні новини зараз
Росія готує нові серійні атаки: українців попередили про високу небезпеку Осінніх канікул не буде: школярам доведеться навчатися без перерви на відпочинок Вже не вийде обміняти: які долари не приймуть банки та обмінники В школах запроваджують нові правила: що зміниться для учнів та вчителів
Показати ще

Нагадаємо, минулого тижня обмінники та банки продавали долар на 40 копійок дорожче, ніж сьогодні – за 22,9 грн.