У Сімферополі затримали 60 кримчан за вшанування жертв депортації

поділитись

У Сімферополі близько 60 учасників автопробігу затримали і відвезли до районного відділення міліції на вулиці Павленко. Акція була присвячена до Дня пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу. Неповнолітніх учасників поліція відпустила.

"Ми планували поїхати з Сімферополя до Бахчисараю, з собою взяли кримськотатарські прапори. Ми просто хотіли там помолитися і роз'їхатися по домівках. Мабуть, ми комусь заважаємо і псуємо картинку їхнього щасливого Криму", - повідомив "Знай" один з учасників автопробігу.

На дорозі, якою слідував маршрут машин, спочатку заблокували рух на автостанції "Західна", але незабаром відновили. Кримська поліція не коментує подію. Серед затриманих є журналісти телеканалу ATR.

"У Криму "пакують" учасників автопробігу пам'яті жертв депортації. Машини з кримськотатарськими прапорами блокує ОМОН і всіх садить в автозаки. Людей фотографують, переписують дані." Запакували "60 осіб. Серед затриманих і наші колеги", - повідомила на своїй сторінці в Facebook Евеліна Сеітбуллаєва.

На місце інциденту приїхав глава російського Держкомнацу Криму Заур Смірнов, який заявив, що на заході бачив прапор України. Також був присутній російський віце-прем'єр Криму Руслан Бальбек.

Нагадаємо, що 18 травня відзначають День пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу з Криму. У цей день в 1944 році в Середню Азію з півострова був відправлений перший ешелон кримських татар. Всього було депортовано понад 180 тисяч чоловік.

Читайте також: "18 травня ми всі - кримські татари"

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Лікарі застерігають від такого вирішення проблем
0
0
23:28 17.01.2018
Обрушиться величезний масив снігу
0
0
23:20 17.01.2018
Бойовики встановили режим тиші на два дні
0
0
21:56 17.01.2018