На Луганському напрямку будують фортифікаційні споруди (фото)

поділитись

[gallery]

Інженерні підрозділи Збройних сил України спільно з будівельниками Луганської, Житомирської та Хмельницької областей будують додаткову захисну систему на Луганському напрямку. Вони знаходяться вздовж лінії розмежування з територіями, які тимчасово контролюють бойовики.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

Вогневі точки та бліндажі зводяться за проектами Київського військового проектного інституту.

Прес-центр АТО зазначає, на рубежі облаштовуються дзоти, капоніри та бліндажі. Під час їх зведення використовували дерево та залізобетон.

Читайте також: Російські найманці масово залишають Луганську область

Такі укріплення мають захистити від обстрілів з великокаліберного озброєння. Дзоти пройшли успішну перевірку на Житомирському полігоні. Вони можуть витримати обстріл з 150-мм артилерії.

Нагадаємо, що штаб АТО заявляв про нові фортифікаційні споруди для захисників Маріуполя. Перший краш-тест малої вогневої споруди МВС-2 провели на півдні Донеччини. Захисні споруди у великій кількості планується встановити на бойових позиціях Маріуполя. Це посилить бойові можливості бійців під час оборони. Захисні споруди спроектували вітчизняні військові науковці. Аналогів їх у світі немає. Наразі проводиться удосконалення споруд.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Горе трапилося через неадекватну поведінку
0
0
23:56 20.05.2018
Верховна Рада підтримала законопроекти, які дозволять посилити соціальний захист дітей
0
0
23:25 20.05.2018
Як показує практика, горе-паркувальники щодня добряче псують нерви українцям
0
0
22:56 20.05.2018
Підробки ліків масово заполонили аптеки України
0
0
22:29 20.05.2018