На Луганському напрямку будують фортифікаційні споруди (фото)

поділитись

[gallery]

Інженерні підрозділи Збройних сил України спільно з будівельниками Луганської, Житомирської та Хмельницької областей будують додаткову захисну систему на Луганському напрямку. Вони знаходяться вздовж лінії розмежування з територіями, які тимчасово контролюють бойовики.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

Вогневі точки та бліндажі зводяться за проектами Київського військового проектного інституту.

Прес-центр АТО зазначає, на рубежі облаштовуються дзоти, капоніри та бліндажі. Під час їх зведення використовували дерево та залізобетон.

Читайте також: Російські найманці масово залишають Луганську область

Такі укріплення мають захистити від обстрілів з великокаліберного озброєння. Дзоти пройшли успішну перевірку на Житомирському полігоні. Вони можуть витримати обстріл з 150-мм артилерії.

Нагадаємо, що штаб АТО заявляв про нові фортифікаційні споруди для захисників Маріуполя. Перший краш-тест малої вогневої споруди МВС-2 провели на півдні Донеччини. Захисні споруди у великій кількості планується встановити на бойових позиціях Маріуполя. Це посилить бойові можливості бійців під час оборони. Захисні споруди спроектували вітчизняні військові науковці. Аналогів їх у світі немає. Наразі проводиться удосконалення споруд.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Акциз на тютюн підвищать відразу на 7 років вперед
0
0
08:10 15.12.2017
Все більше українців відмовляються від м'яса з міркувань гуманності і здоров'я
0
0
07:31 15.12.2017
Водій різко змінив свою думку після спілкування з ветеранами
0
0
23:41 14.12.2017