Захоплені в полон під Щастям в Луганській області спецназівці Росії це не перша диверсійно-розвідувальна група (ДРГ), яка повністю складалася з російських військових.

Про це у своєму Facebook повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.

Зіткнення під Новотроїцьким, за його словами, відбулося четвертого травня. Російські диверсанти спробували підійти до позицій українських військових.

У групі було вісім бійців. Вони йшли "чітко і грамотно, але занадто нахабно". Українські військові виявили їх і зав'язався короткий бій. В результаті тільки два диверсанта вийшли із зони зіткнення, а 6 були вбиті. Втрат серед бійців АТО не має.

Читайте також: Полонені ГРУшники готові свідчити в міжнародному суді

Загиблі диверсанти були одягнені у форму "Гірка-3К". Її виготовляє фірма "БАРС" на замовлення Міністерства оборони Росії. Озброєні вони були автоматами АК103 з підствольним гранатометом ГП-34. Також у диверсантів був ніж "Кизляр", який, за словами Цаплієнко, люблять в російських спецпідрозділах ГРУ.

Журналіст заявив, що за номерами на зброї можна легко встановити походження і приналежність загиблих російських бійців. Основний склад диверсійної групи відступив, відстрілюючись з усього наявного арсеналу.

Українські військові не переслідували їх, оскільки навколо були мінні поля.