В Україні вирішили створити спеціальний мобільний зв'язок для держорганів

поділитись

Уряд розпочав створення Національної мережі мобільного зв'язку державних органів. Розпорядженням №523-р затверджено план першочергових заходів з її створення на 2015 рік.

Про це повідомляє ipress.

Зокрема, Держслужба спеціального зв'язку повинна вивчити можливість розгортання виробництва радіостанцій спеціального призначення.

Вже у травні планують визначити потребу спеціальних користувачів в системах і засобах мобільного зв'язку.

Читайте також: 4G-зв'язок в Україні вирішили запровадити у 2017 році

В червні мають підготувати пропозиції щодо вибору технологічної платформи систем мобільного радіозв'язку для окремих груп спеціальних користувачів, продемонструвати пілотні проекти систем мобільного зв'язку спецпризначення.

Задача липня - підготувати техзавдання на розробку ескізного проекту Національної системи мобільного зв'язку держорганів.

У серпні розпорядженням передбачено визначення обсягів і джерел фінансування заходів з проектування і впровадження цієї системи зв'язку, підготовку пропозицій щодо організації діяльності та взаємодії центральних органів виконавчої влади.

Держслужба спеціального зв'язку відповідає за виконання плану, також залучать Генштаб, МВС, СБУ, Держслужбу з надзвичайних ситуацій, Держприкордонслужбу, Міноборони, Нацгвардію, Управління держохорони, Мінфін і Мінекономіки.

Додамо, що необхідність спецзв'язку для держорганів обумовлена ​​в тому числі збройною агресією Росії проти України.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Лікарі застерігають від такого вирішення проблем
0
0
23:28 17.01.2018
Обрушиться величезний масив снігу
0
0
23:20 17.01.2018
Бойовики встановили режим тиші на два дні
0
0
21:56 17.01.2018