У Донецьку з'явилися нові безіменні могили терористів

поділитись
Могили трактором риють. Вчора ховали. Оточили цвинтар і нікого не пускали. Свіжі могили вириті, напевно, сьогодні теж будуть ховати

У Донецьку після боїв в Маріїнці з'явилося нове кладовище безіменні могил сепаратистів. Про це на своїй сторінці в Facebook написала Ірина Мі.

"Так, хлопці, з'їздила я на кладовищі, як обіцяла. Багато поховань з табличками "солдат номер 9" і т.д. Сильно близько не підходила. Сказали, вчора ховали, цвинтар оточують. Виритих ще могил два ряди. Загалом, перегляньте. Донецьк, 5 червня 2015 р. Цвинтар на Шість-Капітальній", - повідомила вона.

[gallery]

Доннечанка повідомила, що на кладовищі також є і старі могили.

"Могили трактором риють. Вчора ховали, хлопець сказав. Оточили цвинтар і нікого не пускали. Сьогодні я проскочила, може, що рано. Свіжі могили вириті, напевно, сьогодні теж будуть ховати", - написала вона.

Матеріал по темі: Терористи напали на військових біля Мар'їнки - штаб АТО

Нагадаємо, що 4 травня в Маріїнці протягом дня відбувався запеклий бій між терористами і українськими військовими. В результаті зіткнення загинули двоє бійців АТО, всіх поранених доставили в Дніпропетровську обласну лікарню. Місцеві жителі активно здають кров для солдатів. В СБУ відзначили, що втрати бойовиків перевищують загибель український військових. У відомстві уточнили, що серед загиблих були російські спецназівці.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
21.05.2018
Російський співак Йосип Кобзон відвідав святкування 60-річного ювілею поета і підприємця Михайла Гуцерієва
0
0
23:01 21.05.2018
Після розпилення невідомої речовини у одній з миколаївських шкіл до лікувальних закладів потрапили 37 дітей
0
0
22:52 21.05.2018
Українським військовослужбовцям вдалося взяти в полон представників російських окупантів на Донбасі
0
0
22:34 21.05.2018