З шести кандидатів оберуть нового голову правління "Укрнафти"

поділитись
На вакансію керуючого найбільшою українською нафтовидобувною компанією надіслали резюме понад 80 кандидатів

Для "Укрнафтогазу" оберуть нового голову правління. Цим займеться конкурсна комісія, яка вибере керівника з шістьох претендентів.

Як повідомляє прес-служба "Нафтогазу України", щоб посісти крісло керівника, на вакансію надіслали резюме понад 80 кандидатів з України, Великобританії, США, Румунії, Єгипту, Марокко, Норвегії та Данії.

"7 і 8 липня відбудуться засідання фінального етапу конкурсного відбору, під час яких кандидати особисто презентувати своє бачення реформування "Укрнафти" і напрямків підвищення ефективності роботи підприємства", – передає прес-служба. І вже за результатами оберуть переможця. Згодом кандидатуру подадуть на погодження Номінаційному комітету Кабміну.

Наступний етап – якщо кандидата затвердять, він буде представлена на погодження акціонерів 22 липня цього року.

Читайте також: У 2014 році Україна продавала військові літаки і гелікоптери за кордон

Нагадаємо, "Укрнафта" є найбільшою українською нафтовидобувною компанією. Зараз нею керує Пітер Ванхеке. Він вважається близьким до українського олігарха Ігоря Коломойського.

А конфлікт навколо компаній "Укрнафта" та "Укртранснафта" не раз називали серед причин відставки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Нардеп вирішила блиснути своїми історичними знаннями
0
0
11:02 21.02.2018
За чисельністю це невелике містечко
0
0
10:17 21.02.2018
У Польщі відбудуться "великі чистки"
0
0
09:50 21.02.2018