Дніпродзержинського мера-регіонала знову не звільнили

поділитись
Для включення питання не вистачало кворуму – на сесії була відсутня майже половина складу депутатського корпусу

Депутати Дніпродзержинської міської ради вдруге не змогли відправити у відставку міського голову. Проект рішення міськради про недовіру міському голові Станіславу Сафронову був оприлюднений на офіційному сайті міськради, але його не внесли до порядку денного сесії у середу, 8 липня.

Як повідомили в Дніпродзержинській міській раді, для включення питання не вистачало кворуму – на сесії була відсутня майже половина складу депутатського корпусу.

Як розповіла Радіо Свобода депутат міської ради, одна з ініціаторів оголошення недовіри міському голові Наталія Шкуренко, на початку сесії в залі було 40 депутатів із 75, однак упродовж роботи сесії кілька депутатів залишило засідання.

"Депутати були залякані, частина депутатів не з'явилась на сесію. Сім разів призупинялась сесія, тому що депутати виходили із зали і ми чекали, доки вони повернуться. Коли підійшли до розгляду додаткових питань і вже скоро мало бути обговорення питання про відставку, пішло ще чотири людини, не було кворуму й не було сенсу продовжувати", – розповіла депутат.

Читайте також: Штепа, яка здала сепаратистам Слов'янськ, знову хоче стати мером

За її словами, вимога відставки міського голови є основною вимогою учасників акції під стінами міської ради, яка триває вже більше ніж тиждень. Як зазначила Наталія Шкуренко, ця акція буде тривати й надалі.

Акція протесту в Дніпродзержинську розпочалась 30 червня. Кілька десятків активістів розгорнули наметове містечко, вимагаючи відставки міського голови Станіслава Сафронова.

У березні 2015 року Дніпродзержинська міська рада під час пленарного засідання сесії намагалась відправити у відставку міського голову Станіслава Сафронова, однак для висловлення йому недовіри забракло 4 голоси. Тоді міський голова був на лікарняному.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Через грози, сильні дощі, град і шквали в Україні оголосили штормове попередження
0
0
15:48 22.07.2018
У Києві 22 липня вночі без опадів, вдень місцями короткочасний дощ
0
0
15:12 22.07.2018
Українська розвідка повідомляє, що одного бойовика вдалося ліквідувати, ще один був поранений
0
0
14:45 22.07.2018
Олександр Усик повністю перебоксував свого суперника Мурата Гассієва
0
0
14:27 22.07.2018
Олександр Усик домінував протягом всього поєдинку проти Мурата Гассієва
0
0
14:00 22.07.2018