Волонтери доправили на передову новітню систему керування вогнем

поділитись
Така система керуванням вогнем допоможе краще передавати інформацію між різними бригадами, а також вражати цілі, які раніше були недосяжними

Волонтерська організація "Повертайся живим" встановила обладнання для керування артвогнем ГВС "Арта" на одному з напрямків, де ведуться бої. Про це написала волонтер організації Ольга Решетилова у Facebook.

"У неділю ми закінчили встановлювати обладнання для програми управління артвогнем ГВС" Арта. Ми об'єднали в одну систему чотири бригади і забезпечили тим самим горизонтальну координацію між артилерією, розвідкою і штабами всіх підрозділів на великій ділянці фронту. Такого в ЗСУ ще не було. Це величезний шмат роботи вартістю понад мільйон гривень, який ми реалізували за два тижні ", - прокоментувала Решетилова.

Як зазначають солдати з передової, така система керуванням вогнем допоможе краще передавати відомості іж різними бригадами, а також вражати цілі, які раніше були недосяжні. Керівник однієї з бригад повідомляє, що це зможе переломити хід війни.

Читайте також: До України на навчання їдуть британські військові

Волонтери зазначають, що не можуть розголошувати інформацію про розташувань бойових систем. Окрім, систем ГВС "Арта", "Повертайся живим" планують і надалі знаходити кошти на обладнання для армії.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Три вихідних дня пройдуть в хорошому погодний настрої. Нарешті
0
0
09:41 25.04.2018
Прокурор планує почати вивчення речових доказів і експертиз
0
0
09:34 25.04.2018
Найдоступніший електромобіль на українському ринку - "Rover Quick 2000"
0
0
09:16 25.04.2018
"Контрабандний холодильник можна вибрати поки стоїш в черзі за паспортом"
0
0
08:56 25.04.2018