Українка Соломія Лук'янець вразила глядачів німецького талант-шоу (видео)

поділитись
На шоу в Німеччині Лук'янець представила пісню "Con te partirò"/"Time To Say Goodbye" Андреа Бочеллі і Сари Брайтман на двох мовах - італійською та англійською

Наша 14-річна співвітчизниця Соломія Лук'янець здивувала всіх силою свого неймовірного голосу на німецькому аналогу шоу талантів "Голос. Діти" в Німеччині.

Соломія є племінницею відомої оперної діви та солістки Національної Опери України Вікторії Лук'янець. Дівчинка народилася і зростала в сім'ї потомствених музикантів, тому співати почала з раннього дитинства.

Соломія брала участь у багатьох регіональних та міжнародних конкурсах, на яких займала призові місця. Вона посіла перше місце в популярному конкурсі "Дитяча Нова Хвиля 2009". Юна вокалістка також стала фіналісткою вокального телешоу "Голос. Діти " в Україні на початку 2013 року.

Читайте також: У Львові даватимуть академічні концерти для малюків

На шоу в Німеччині Лук'янець представила на суд журі відому пісню "Con te partirò"/"Time To Say Goodbye" Андреа Бочеллі і Сари Брайтман на двох мовах - італійською та англійською.

Нагадаємо, що тітка Соломії, народна артистка України Вікторія Лук'янець, зробила за останні вісім років запаморочливу співочу кар'єру. Вона виходила на сцену знаменитого міланського театру "Ла Скала" вже більше двадцяти разів. Оперна діва дуже відома і затребувана за межами України.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
До уваги всіх автовласників, а також людей з інвалідністю, котрі їздять за кермом
0
0
13:38 25.05.2018
Купити квитки в Америку не кожен може собі дозволити, але наші поради допоможуть заощадити
0
0
13:38 25.05.2018
Працівники ФБР заблокували ключовий сервер, який нібито належить Fancy Bear
0
0
13:34 25.05.2018
Стихія поверне до Україні дощі, а в деякі частини країни імовірні навіть грози
0
0
13:15 25.05.2018
Якщо проект київського забудовника втілять у життя, то кількість проживаючих в селі збільшиться на десятки тисяч осіб
0
0
13:11 25.05.2018