Греції пропонували 50 мільярдів євро за вихід з єврозони

поділитись
Ще раніше, до референдуму мінфін Німеччини запитував, скільки грошей потрібно дати Греції за те, щоб вона залишила єврозону

Міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле запропонував виділити Греції 50 мільярдів євро в обмін на те, що країна погодиться вийти з єврозони.

Про це повідомляє видання EurActiv.

Шойбле був готовий "викласти гроші на стіл", якщо це приведе новий грецький уряд до рішення про вихід з єврозони.

Ще раніше, до референдуму в Греції щодо пропозицій кредиторів, який відбувся 5 липня, мінфін Німеччини запитував, скільки грошей потрібно дати Греції за те, щоб вона залишила єврозону. Разом з тим, згідно з інформацією видання Heard in Europe, Шойбле мав на увазі конкретну суму - 50 мільярдів євро.

Якби Греція обрала вихід з єврозони, то 300 мільярдів євро боргу країни кредитори втратили б, а 50 мільярдів євро "стали б в нагоді грецькому уряду для розбудови нової фінансової системи".

Читайте також: Греція отримає 7 млрд євро нового кредиту

Раніше також повідомлялося, що від мінфіну Німеччини до урядів країн єврозони надійшов документ, який передбачав варіант тимчасового виходу Греції з єврозони терміном на 5 років.

Нагадаємо, що 12 липня прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас вирішив виконати побажання більшості греків та залишити країну в єврозоні.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.03.2018
Найвищі ціни на квартири маленької площі традиційно зафіксовано в Києві
0
0
05:54 25.03.2018
Історія столичного вокзалу на раритетних фото
0
0
05:36 25.03.2018