На Київщині створили нову поліцію, перевдягнувши міліціонерів

поділитись

0

1100

Міліціонери не пройшли спеціальних курсів, не мають портативних відеокамер і працюватимуть пліч-о-пліч з працівниками нерозформованного ДАІ

В містах Обухів та Васильків розпочався місячний експеримент з перетворення міліціонерів в поліцейських. На них вдягли нову форму, надали автомобілі та випустили на вулиці без додаткового навчання.

"Люди хочуть працювати, прийшли як романтики. Багатьом хочеться допрацювати до пенсії", - сказав 5 каналу начальник міліції Київської області Вадим Троян.

На відміну від столичних патрульних, місцеві міліціонери не пройшли спеціальних курсів, не мають портативних відеокамер та і нову форму отримали лише частково. До того ж працюватимуть перевдягнені міліціонери пліч-о-пліч з працівниками ДАІ, яких досі не розформували в регіонах України.

Вулиці міст патрулюватимуть 72 нинішніх правоохоронців на 10 екіпажах. Перше завдання – скоротити час прибуття на місце події до 5-10 хвилин після виклику.

Єдине, в чому допомогли міліціонерам міжнародні структури – це поради фахівців з Консультативної місії Європейського Союзу.

Читайте також: На посаду одного патрульного у Миколаєві претендують дев'ять людей

Нагадаємо, що за законом "Про національну поліцію" українська міліція припиняє існування з 1 вересня. Після запуску патрульної поліції в усіх регіонах, в МВС почнуть широкомасштабну переатестацію та навчання слідчих та кадрових працівників міністерства.

Наразі нова поліція працює лише у Києва, до кінця літа вона вийде на вулиці Львова, наприкінці вересня – в Одесі. Навчання та відбір кандидатів у нову поліцію триває у Харкові, Дніпропетровську, Миколаєві, підконтрольних Україні частинах Донецької та Луганської областей, Закарпатті та Волині.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
До вибору взуття водії мають ставитися відповідально
0
0
01:15 25.07.2017
Як відрізняються комунальні платежі, зарплати та рівень вживання алкоголю у двох сусідніх країнах
0
0
00:33 25.07.2017
У мережі обговорюють ноу-хау від львівських ремонтників
0
0
00:11 25.07.2017
Українці вже передали спостерігачам ОБСЄ відеоматеріали.
0
0
23:30 24.07.2017