Українських бійців, які приймали участь у бойових діях на Донбасі з радістю приймуть у новий спецпідрозділ поліції КОРД (Корпус оперативно-раптової дії). Про це сьогодні заявила заступниця міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе у Чернігові, передає УНІАН.

"Новий поліцейський підрозділ буде хорошою можливістю для ветеранів АТО адаптуватися до мирного життя. Це один із тих проектів, де зможуть знайти себе хлопці після війни", - розповіла Згуладзе.

Вона також додала, що для поліцейських висуватимуться високі вимоги не лише з фізичної підготовки, а й з психологічного стану бійця.

Про бажання приєднатися до нового корпусу вже заявили 25 бійців батальйону "Чернігів". Про це повідомив Арсен Аваков під час свого виступу.

Ека Згуладзе розповіла про нові реформи телефонної служби поліції. Відтепер номер 102 переведуть на єдину гарячу лінію, де оброблятимуть усі звернення,а потім ділитимуть на категорії - медична, допомога, надзвичайні ситуації та інші. Служба матиме схожість з американською 911.

Популярні новини зараз
Кінець війни в Україні до 31 грудня 2025 року: найпотужніший прогноз, який змінює все Новий етап мобілізації у серпні: хто з українців – пріоритетна ціль для ТЦК Заплатили — і стали боржниками: українцям пояснили підступну помилку у платежах за газ Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику
Показати ще

Читайте також: Нацгвардію модернізують за стандартами НАТО - Аваков

Міністр МВС Аваков також додав, що нова поліція повністю замінить міліцію 7 листопада.