Вінничину засипало «чорним снігом» (фото, відео)

поділитись
Містяни підозрюють, що це справа заводу "Біолік", який, за їхніми словами, постійно викидає у гази із нестерпним сморідом

[gallery]

У Ладижині Вінницької області частину міста засипало сажею, яка вкрила не тільки вулиці, але й через відкриті вікна потрапила до будинків містян. Мешканці розповіли, що в ніч на понеділок один із заводів здійснив викид сажі. Повідомляє ТСН.

Містяни підозрюють, що це справа заводу "Біолік", який, за їхніми словами, постійно викидає у повітря гази із нестерпним запахом. За словами людей, їхні подвір'я та оселі з самого ранку вкриті "чорним снігом", наче вулканічним попелом.

Читайте также: Берег Київського водосховища встелений гниючими раками та рибою

"У квартирах страх. Все чорне. Всі меблі, всі штори, весь посуд повністю чорний. Тварини, які живуть на вулицях, повністю в цій сажі. Ця сажа не відтирається. Відмити це все з меблів просто неможливо. Дихати неможливо", - скаржаться люди.

Водночас, місцеві ЗМІ повідомляють, що у зв'язку з інцидентом у міській раді вже скликали екстрене засідання виконавчого комітету.

Раніше повідомлялося, що екологи пророкують Дніпру екологічну катастрофу. Експерти кажуть, що після роботи земснарядів на дні річки залишаються ями завбільшки з 5-поверховий будинок. Саме через них змінюється не тільки рельєф дна, а й течія річки, зникають місця нерестовища риб, обсипаються береги і забруднюється вода.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Спочатку це вважали "монголізмом", але потім через расові натяки змінили назву
0
0
12:18 21.03.2018
З таким успіхом просидимо на свято в куртках
0
0
11:34 21.03.2018
Артиста додали туди з-за виступу в окупованому Криму
0
0
11:31 21.03.2018
Десять годин без пояснень і шансів повернутися додому
0
0
11:12 21.03.2018