Москва відправить на окупований Донбас російські підручники

поділитись

0

202

Колона МНС Росії доставить на Донбас більш як 1,2 тис. тонн гуманітарних вантажів

Наступний так званий "гуманітарний конвой" з РФ доставить на окупований Донбас російські підручники. Про це пише УНІАН.

"Сьогодні о сьомій ранку з Ногінського рятувального центру МНС Росії до Ростовської області вирушили вантажні автомобілі, які увійдуть до складу чергової автомобільної колони з гуманітарною допомогою для жителів Донецької і Луганської областей. У її складі більш як 40 автомобілів, які перевозять близько 700 тонн навчальної літератури, наданої Міністерством освіти РФ і такої необхідної напередодні початку нового навчального року", - йдеться у повідомленні МНС РФ.

У Донському рятувальному центрі МНС Росії до вантажних автомобілів з Ногінська приєднаються машини з інших регіонів.

Повідомляється, що чергова, за рахунком 37-ма колона МНС Росії доставить більш як 1,2 тис. тонн гуманітарних вантажів. Крім навчальної літератури і меблів для дошкільних закладів Донбасу, до складу вантажу увійдуть понад 500 тонн продуктів харчування - крупи, борошно, чай, консерви.

Читайте також: Російські терористи відмовилися від українських "подачок"

За даними УНІАН, РФ направляє на Донбас в першу чергу підручники історії. Передбачається, що таким чином будуть зроблені кроки для виховання ненависті до України серед молоді, а також буде пояснено "правильність" дій російських окупантів.

Нагадаємо, помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян повідомляв, що більшість вантажівок російського "гуманітарного конвою" під час перетину кордону 20 серпня були наполовину порожні.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
27.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Невідомих у масках було близько 30 чоловік
0
0
18:22 27.03.2017
Військового звання генерала не позбавили
0
0
18:03 27.03.2017
Ходити на підборах, виявляється, не найкорисніше заняття в житті, але багато хто ігнорує той факт, що взуття на високому каблуці впливає на здоров'я та стан нашого організму.
0
0
17:32 27.03.2017