Бійці АТО разом з місцевою громадою відкрили дитмайданчик в селі Успенівка

поділитись

0

534

Десять ігрових елементів для дітей та відпочинкову зону для дорослих встановили у місцевому парку відпочинку біля селищного будинку культури Успенівки

[gallery]

Завдяки українським військовим, подвійне свято відзначили жителі села Успенівка Красноармійського району Донецької області. На День Незалежності України у місцевому парку командуванням сектору "Б" урочисто відкрито ігровий майданчик для дітей - повідомляє Євген Силкін.

Ініціатором і безпосереднім втілювачем в життя давньої мрії мешканців села, виступила група цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України. Відтепер, завдяки співпраці військових та представників місцевої громади, маленькі українці мають чудове місце для забав.

Десять ігрових елементів для дітей та відпочинкову зону для дорослих встановили у місцевому парку відпочинку біля селищного будинку культури. Це — гойдалки, гірки, турніки та ігрові будиночки — усе яскраве та зручне. Для батьків встановили лавочки.

Читайте також: Діти і міліціонери змагалися у веслуванні на "Драконах" (фото)

"Дитячий майданчик — це наш подарунок громаді Успенівки. Діти — це наше майбутнє, і ніщо не надихає так, як усмішка дитини. Майданчик — наш маленький крок, аби діти були захищені від негативного впливу війни, і з користю та весело проводили дозвілля. Я б хотів, щоб це місце стало улюбленим для відпочинку дітлахів, щоб тут було безпечно та цікаво. А наші військові докладуть для цього максимум зусиль, — зазначив керівник сектору "Б" полковник Валерій Залужний.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Київ добиватиметься визнання Голодомору геноцидом у США
0
0
13:34 20.11.2017
Адвокат розповіла про найближчі дії
0
0
12:50 20.11.2017
На кого орієнтуватися військовим, та які зміни очікують армію найближчі кілька років, можна зрозуміти тільки у порівнянні
0
0
12:35 20.11.2017
За словами юриста, це все через перебування в СІЗО
0
0
12:20 20.11.2017
На місці події копи знайшли шість гільз 12-го калібру
0
0
12:10 20.11.2017