У Полтаві відбувся фінал юнацької військової-патріотичної гри "Джура" (фото)

поділитись

0

492

Побутові умови для учасників змагань були максимально наближені до польових, школярі ночували в палатках, харчувалися з польової кухні та несли нічну варту

[gallery]

У Полтаві завершилися фінальні змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Джура". У заході взяли участь шкільні команди старшокласників з усіх областей України, а це — понад 200 дітей. Пише Uagolos.

Читайте також: У Броварах влаштують BabyBoomFest

Найбільшу допомогу надали військові 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку ЗСУ.

Протягом двох днів команди проживали, харчувалися та змагалися у польовому таборі навчального центру.

"Побутові умови для учасників змагань були максимально наближені до польових, школярі ночували в палатках, харчувалися з польової кухні та несли нічну варту" - зазначив начальник центру полковник Ігор Міцюк.

За словами офіцера, військові заздалегідь обладнали навчальні місця для занять і конкурсів. Вони підготували для дітей не тільки місця для змагань та випробувань за програмою збору, а й свій своєрідний "подарунок". Школярі з цікавістю знайомилися зі зразками стрілецької зброї, сучасними засобами зв'язку та захисту на полі бою, слухали курс з тактичної медицини, збирали та розбирали зброю, а також виконали вправу навчальних стрільб бойовими набоями з автомата Калашникова.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Суспільство
23.11.2017
Чому хлопця так довго не могли знайти?
0
0
11:31 23.11.2017
Користувачів розсмішила заява на сайті "ЛНР"
0
0
11:03 23.11.2017
Сніг очікується тільки в трьох містах
0
0
10:21 23.11.2017