Вперше за десять років Київська область досягла профіциту в бюджеті

поділитись
Цей факт дозволяє нам більше уваги приділити соціальним проектам регіону, у тому числі ремонту доріг, шкіл, дитячих садків - Парцхаладзе

Перший заступник голови Київської облдержадміністрації заявив, що вперше за останні десять років за фінансовими результатами першого півріччя Київська область показала профіцит бюджету.

Про це він повідомив під час виїзного прийому в селі Шамраївка Сквирського району, передає його прес-служба.

"Незважаючи на загальне складне економічне становище в Україні і військові дії на Донбасі, в Київській області є і хороша новина: вперше за останні десять років за підсумками першого півріччя, в регіоні зафіксований профіцит бюджету. Цей факт дозволяє нам більше уваги приділити соціальним проектам регіону, у тому числі ремонту доріг, шкіл, дитячих садків", - розповів Лев Парцхаладзе.

Читайте також: У Маріуполі очікують провокацій після прибуття "гумконвою" з РФ

На думку чиновника, така позитивна тенденція дає надію, що критичний момент економічного спаду залишився позаду.

"Найближчим часом ВР розгляне закон про підвищення соцстандартів, а Кабмін - нову тарифну сітку соцвиплат і заробітних плат бюджетників. Такі зміни - найкращий індикатор того, що економіка країни стабілізується", - зазначив Лев Парцхаладзе.

Крім того, перший заступник голови Київської ОДА підтвердив свої слова, офіційно передавши директору Шамраївської школи сертифікат на 1 млн. 220 тис. гривень для проведення капітального ремонту будівлі, облрада прийняла відповідне рішення в серпні цього року.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Окупанти затіяли облави на Кримському мосту. Кому і навіщо це потрібно?
0
0
16:35 14.08.2018
Ціна страшних помилок лікарів та чиновників занадто висока - людське життя
0
0
16:29 14.08.2018
Telegram з'явився в рамках некомерційної організації і запустився на гроші Дурова. Він до сих фінансує проект поодинці, заробивши на продажі своєї частки "ВКонтакте"
0
0
15:41 14.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Причиною таких змін послужила величезна експортна ніша цих двох країн для нашої
0
0
14:52 14.08.2018