Бійці українських Збройних сил, які боронять Маріупольський напрямок, щодня проводять навчання та тренують новоприбулих віськових.

Про це розповіли у прес-службі Міністерства оборони.

"Вони покращують інженерні споруди, обслуговують бойову техніку та зброю. Тепер вже не на словах, а на ділі в життя впроваджується принцип "поле — академія солдата", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Одеський спецназ Нацгвардії відточував тактичну та вогневу підготовку (фото)

Згідно інформації, за рік проведення антитерористичної операції можна констатувати шалений прогрес всіх родів і видів Збройних Сил України.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 19 жовтня: фінанси тельців, спілкування левів та борги скорпіонів Головне за 18 жовтня: нові правила у школах, наступ з Білорусі та чергові обмеження світла В школах запроваджують нові правила: що зміниться для учнів та вчителів Залишаться без пенсії: кому можуть зупинити виплати з 1 січня
Показати ще

"Та найбільших змін зазнала власне піхота. За рекордні терміни були змінені однострої. Переглянуті системи захисту. Зокрема, бійці отримали сучасні бронежилети та каски. Поступово замінюється та модернізується озброєння", - додали у прес-службі.

Також відмічають, що змінилось ставлення людей до військовослужбовців, і військовослужбовців - до виконання своїх обов'язків.

Зріст патріотизму викликав і зріст професійної підготовки.

"До війська прийшли ті люди, які бажають покращувати обороноздатність за покликом свого серця", - підсумували у Міністерстві оборони.