У евакуйованому в місто Старобільськ Луганському Національному університеті відкриють центр "Вікно в Америку".

Про це повідомили в прес-службі навчального закладу.

"П'ятого жовтня в ЛНУ ім. Тараса Шевченка відбудеться відкриття центру" Вікно в Америку ", створеного на основі партнерства між американським урядом та українськими бібліотеками", - повідомили працівники вишу.

Також повідомляється, що центр буде відкритий з метою надання актуальної інформації про США та поповнення фондів Луганської бібліотеки імені Максима Горького англомовними виданнями.

Читайте також: На будівництві гуртожитку у столиці "відмили" 14 мільйонів гривень

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

"У центрі буде надаватися інформація про США: історію, уряд, суспільство і цінності, пропонуватися доступ до ресурсів Інтернету. Центр також інформуватиме про американські програми допомоги та обміну, сприяти вивченню англійської мови", - додали в ЛНУ.

Також повідомляється, що центр відкриє представник посольства США в Україні Кетрін Хеллок.